CzechInvest - Agentura pro podporu podnikání a investic

 

CATHEDRAL Software, s.r.o.

 

 

Projekt CzechAccelerator nám velmi pomohl s proniknutím na zahraniční trh. Jednak skvělá podpora ze strany zástupců CzechAcceleratoru v destinaci, ale také vynikající umístění kanceláří v Cambridge Innovation Center. V těchto prostorách jsou nejen dobré podmínky pro zázemí společnosti – rychlý internet, jednací místnosti, vybavené zázemí, ale hlavně skvělá atmosféra ostatních lidí zaměřená na úspěch a velká spousta networkingových akcí, kde se jednak dozvíte spoustu zajímavého o místním trhu, firemních zvyklostech, ale je to také příležitost poznat nové lidi.

 

Náš úspěch v destinaci byl dán především seznámením se se správnými lidmi a k tomu nám vydatně pomohl tým mentorů spolupracujících s CzechAcceleratorem.


V rámci projektu CzechAccelerator odcestoval jednatel společnosti pan Ing. Josef Šustr na čtyř měsíční služební cestu do Bostonu v USA.


Cílem cesty byla analýza místního trhu, zjištění národnostních a legislativních specifik,  zvýšení povědomí o naší společnosti na americkém kontinentu a nalezení strategického obchodního partnera, případně založení americké pobočky naší společnosti.


V průběhu pobytu se Ing. Šustrovi podařilo získat klíčové informace o rozsahu amerického trhu pro náš produkt a dále klíčové informace o legislativních podmínkách, které jsou v současné době zapracovávány do nové verze našeho informačního systému ArisCAT.


V rámci pobytu byly zpracovány a podány žádosti na registrovanou ochrannou známku naší společnosti a našeho produktu, což je nutný požadavek pro úspěšné fungování na americkém trhu. Také se mu podařilo vybudovat rozsáhlou síť obchodních kontaktů a v neposlední řadě byla podepsána smlouva o technologické spolupráci s místní společností.


O společnosti a produktu


CATHEDRAL software je společnost, která se specializuje na výrobu informačního systému pro výrobce a prodejce stínící techniky, jako jsou například markýzy, rolety, žaluzie apod. Díky našemu systému ArisCAT mnohé významné společnosti v Evropě mohou jednoduše komunikovat se svými dealery, rychle zpracovávat cenové nabídky a plánovat výrobu.


Více informací naleznete na našich stránkách www.cathedral.cz a také na stránkách našeho produktu: www.ariscat.com.

Děkuji všem zainteresovaným pracovníkům CzechInvestu i spolupracovníkům v destinaci na tomto projektu.

Ing. Josef Šustr, jednatel společnosti CATHEDRAL Software, s.r.o.
 

Zasílání novinek e-mailem


 


 


© Copyright 2011 | Mapa stránek | RSS 2.0 | Kontakty