CzechInvest - Agentura pro podporu podnikání a investic

 

V. výzva

Jedinečná příležitost pro mladé firmy! Inovativní produkty a služby podpoří český stát v projektu CzechAccelerator 2011 – 2014

 

Využijte své šance, nebojte se uspět a přihlaste se!

 

Výzva byla prodloužena do 28. 2. 2013.

 

Patříte mezi start-upy, které vyvíjejí inovativní produkty či služby? Prezentujte je ve špičkových zahraničních technologických inkubátorech díky projektu CzechAccelerator 2011 – 2014 agentury CzechInvest! 

 

 

Najděte své „business angels“ a načerpejte zkušenosti v zahraničí!

Založili jste start-upovou malou či střední firmu a přemýšlíte, jak dál? Máte inovativní produkt a věříte, že má šanci uspět na globálním trhu?  Hledáte strategického či technologického partnera? Investora? Zahraniční trh pro svůj odbyt? Na vaše otázky máme odpovědi. Projekt CzechAccelerator 2011 – 2014 může být vaším mostem do globálního světa byznysu.  Hlásit se do 5. výzvy úspěšného projektu můžete do 14. 2. 2013. Nepromeškejte svou šanci, vyplňte a pošlete jednoduchou přihlášku do projektu včas! 

 

 

V jakých oblastech byste měli podnikat

Do projektu CzechAccelerator se mohou přihlásit společnosti působící v oborech: biotechnologie, ICT, life sciences, zdravotnická technika, čisté technologie, nanotechnologie a přesné strojírenství.  Detailní podmínky najdete na stránkách projektu v části Co musíte splňovat.

 

 

Vycestujte do špičkových technologických akcelerátorů!

Vycestovat můžete do akcelerátorů v Singapuru, Izraeli, Švýcarsku a v USA (do Silicon Valley a Bostonu).

 

 

Co získáte účastí v projektu?

Bezplatný pronájem kancelářských prostor ve Vámi zvolené destinaci, poradenské služby v oblasti duševního vlastnictví, účast na networkingových akcí, mentoring od zahraničních expertů a mnoho dalšího. Podrobnější informace naleznete zde.

 

 

Inspirujte se zkušenostmi těch, kteří projekt absolvovali

Přečtěte si příběhy firem, které se již projektu účastnily!

 

 

O projektu

Projekt CzechAccelerator 2011 – 2014 je financovaný z programu Poradenství, který je součástí Operačního programu Podnikání a inovace. Více informací o poskytované podpoře najdete v příloze nebo na www.czechaccelerator.cz.

 

 

Text V. výzvy

 

CzechAccelerator 5th call

 

Přihláška

 

Application

Zasílání novinek e-mailem


 


 


© Copyright 2011 | Mapa stránek | RSS 2.0 | Kontakty