CzechInvest - Agentura pro podporu podnikání a investic

 

VI. výzva

 

Jedinečná příležitost pro mladé firmy! Prezentujte svůj inovativní produkt nebo službu v zahraničí s projektem CzechAccelerator 2011 – 2014

 

Využijte své šance, nebojte se uspět a přihlaste se! Otevírá se poslední výzva!

 

Patříte mezi start-upy, které vyvíjejí inovativní produkty či služby? Vydejte se v rámci projektu do zahraničních technologických inkubátorů, získejte ke svému produktu potřebný feedback a mnohem víc!

 

Výzva je otevřena od 29. 5. 2013 do 9. 9. 2013.

 

 

Najděte své „business angels“ a načerpejte zkušenosti v zahraničí!
Založili jste start-upovou malou či střední firmu a přemýšlíte, jak dál? Máte inovativní produkt a věříte, že má šanci uspět na globálním trhu?  Hledáte strategického či technologického partnera? Investora? Zahraniční trh pro svůj odbyt? Na vaše otázky máme odpovědi. Projekt CzechAccelerator 2011 – 2014 může být vaším mostem do globálního světa byznysu.  Hlásit se do 6. výzvy úspěšného projektu můžete do 9. září 2013. Nepromeškejte svou šanci, vyplňte a pošlete přihlášku do projektu včas! 

 

 

V jakých oblastech byste měli podnikat
Do projektu CzechAccelerator se mohou přihlásit společnosti působící v oborech: biotechnologie, ICT, life sciences, zdravotnické techniky, čistých technologií, nanotechnologií a přesného strojírenství. Detailní podmínky najdete na stránkách projektu v části Podmínky účasti.

 

 

Vycestujte do špičkových technologických akcelerátorů!
Vycestovat můžete do akcelerátorů v Singapuru, Izraeli, Švýcarsku a v USA (do Silicon Valley a Bostonu). Detailní informace o destinacích a inkubátorech jsou zde. Absolvovat pobyt lze v období 6. 1. 2014 – 30. 06. 2014.

 

 

Co získáte účastí v projektu?
Pronájem kancelářských prostor ve Vámi zvolené destinaci v podnikatelském inkubátoru, účast na networkingových akcí, mentoring od zahraničních expertů a mnoho dalšího. Podrobnější informace naleznete zde.

 

 

Inspirujte se zkušenostmi těch, kteří projekt absolvovali
Přečtěte si příběhy firem, které se již projektu účastnily!

 

 

„Zástupce CzechInvestu nám pomohl zorientovat se v novém prostředí a získávat užitečné kontakty. Inkubátor RocketSpace v centru San Francisca patří k tomu nejlepšímu, co Silicon Valley nabízí. Soudíme zejména z hlediska polohy a pravidelných networkingových akcí, které pořádá. Díky pobytu vznikl nový produkt a hned jsme začali vyvíjet další dva, zcela nové, které jsme zakončili Provisional patent aplikací,“shrnuje své zkušenosti z účasti v projektu CzechAccelerator Tomáš Posker ze společnosti Ki-Wi Digital, s.r.o.

 

„Díky CzechAcceleratoru jsme potkali Steva Ballmera z Microsoftu a potom došlo k propojení s víceprezidentem a šéfem vzdělávací sekce Microsoftu. Představili jsme naší originální platformu CorinthMicro, kterou víceprezidentSalcito zařadil do oficiálního představení Windows 8 pro vzdělávání.“Ing. Petr Polách, CorinthInvestments

 

 

Zajímají Vás další informace? Zkuste je najít zde, nebo kontaktujte projektové manažery.

 

 

Text VI. výzvy


CzechAccelerator 6th call
 

Přihláška 

 

Application

 

Výběrová kritéria

 

Vyloučené oblasti podpory

 

Vzor Smlouvy o spolupráci

Zasílání novinek e-mailem


 


 


© Copyright 2011 | Mapa stránek | RSS 2.0 | Kontakty